Tърговски представител с опит в сферата на земеделието

Астреa Рикрутмънт е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.

Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – българска компания в сферата на търговия в земеделието, търсим Търговец с опит.

Задължения и отговорности:
- Поддържане на комуникация със съществуващи и активно търсене на нови клиенти;
- Стриктно проследяване на заявки, запитвания, поръчки, доставки в срок;
- Проактивно предлагане на услугите на компанията;
- Изготвяне на индивидуални оферти за новите клиенти;
- Подпомагане в организирането на локалнидейности ;
- Готовност за пътувания в различни части от Южна България.

Изисквания към кандидатите:
- Опит в продажбите в сферата на земеделието (поне 2 години);
- Висока отговорност и мотивация за постигане на определени таргети;
- Добри комуникативни умения и желание за развитие;
- Последователност и коректност в поставените задачи;
- Свидетелство за управление на МПС кат.В и опит поне 3-4 години (кат.С е предимство).

Клиента предлага:
- Твърдо възнаграждение + бонуси спрямо представянето;
- Работа на трудов договор със стандартно работно време;
- Комуникация с клиенти от цялата страна;
- Възможност за професионално и личностно развитие;

Ако виждате професионалното си бъдеще в този профил, не се колебайте да ни изпратите Вашето CV! (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата r_MS_ТРNBR).
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Кандидатите не дължат такса за извършените услуги!

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Пловдив

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

05.04.2019

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК