АСИСТЕНТ КОРАБНО СНАБДЯВАНЕ И АГЕНТИРАНЕ

Космос Шипинг" АД търси да назначи опитен служител, който да присъеди към нашия екип за позиция "Асистент корабно снабдяване и агентиране".

Основни задачи:
• Обслужване на съществуващите клиенти на компанията и набиране на нови клиенти
• Избор на доставчици
• Изготвяне и събиране на оферти
• Водене на преговори относно цени и условия на доставка
• Възлагане и контролинг на поръчките
• Контрол на доставчиците
• Водене на документооборот
• проверка и изготвяне на търговски, транспортни документи и сертификати, както и други
приложими документи;

Вашият профил:
• Висше или средно образование
• Професионален опит в областта на снабдяването - е предимство
• Добри компютърни умения
• Много добро владеене на руски и английски език - писмено и говоримо
• Способност за работа в екип, гъвкавост, готовност за изпълнение на поставените задачи и високо чувство за отговорност
• Комуникативна, способна да отстоява позициите си и лоялна личност с особени умения за водене на преговори
• Самостоятелен и структуриран начин на работа
• Водач на МПС - кат. В

Ние Ви предлагаме:
• Интересна и многостранна сфера на дейност в едно мислещо в перспектива предприятие с участието на инвеститорска група
• Позитивен и благоприятен работен климат
• Осигурен фирмен транспорт
• Мотивиращо заплащане, обвързано с резултатите

При интерес от Ваша страна изпратете автобиография. Препоръките от предишен работодател са предимство.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 850 до 1500 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

11.04.2019

Организация:

Космос Шипинг АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Космос Шипинг АД може да получите ТУК