ПРОДУКТОВ СПЕЦИАЛИСТ - ПОДЕМНО-СТРОИТЕЛНА ТЕХНИКА GROVE И POTAIN

Описание

Отговорности:
• Дава решения за приложенията на продуктите на Grove и Potain за специфичните нужди на различните клиенти - работи пряко с клиентите и консултира търговските специалисти в екипа;
• Отговаря за търговския резултат на продуктовата група;
• Разширява клиентската база, като намира нови клиенти;
• Комуникира с доставчика по всички въпроси, свързани с реализацията на продуктите;
• Осъществява трансфера на know how от доставчика към търговските специалисти и клиентите;
• Отговаря за ценообразуването на продуктите;
• Предлага маркетингови кампании, промоции, акции.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
• Висше образование; предимство е техническа или строителна специалност; • Опит в продажбите на строителна техника; • Познаване на строителния сектор; • Много добро владеене на английски език; • Шофьорска книжка и готовност за чести пътувания в страната.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

26.06.2019

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК