Оператор, контактен център, 4 часа

„Агенция Кариера“ ООД е утвърдена консултантска фирма, която оперира на българския пазар в областта на подбора на персонала, провеждане на бизнес обучения и управлението на проекти. Ние създаваме и предоставяме услуги, чрез които даваме възможност на нашите клиентите да бъдат печеливши, като използват персоналните си знания и умения.

За един от нашите лоялни клиенти, търсим комуникативен и мотивиран кандидат за позицията:

"Оператор, контактен център“ за 4 часа.

Компанията предлага:
• Фирмено обучение, чрез което ще придобиеш специфични познания
• Отлично възнаграждение + бонусна система
• Гъвкаво работно време, което може да съчетаеш с настоящите си ангажименти
• Перспективна и сигурна работа в модерен офис с удобна локация
• Приятелски екип, който ще допринесе за твоето обучение и резултати

Изисквания към кандидата:
• Много добри комуникативни умения
• Да имаш желание да развиеш търговския си потенциал
• Да искаш да се научиш как да водиш професионално бизнес разговори, успявайки да убеждаваш
• Да си инициативен, отговорен и с желание за работа

Твоите отговорности:
• Провеждаш телефонни разговори с клиенти по предварително зададена база данни
• Поддържаш отношения с клиенти и ги консултираш за продуктите и услугите
• Администрираш информацията за клиентите в базата данни
• Кореспондираш с клиентите на български език

Ако желаеш да направиш първи стъпки в професионалното си развитие и да разгърнеш потенциала и уменията си, то изпрати своя актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Данните, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.Лиценз от Агенция по Заетостта N: 1858/24.03.20.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Трудово възнаграждение:

От 500 до 550 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

13.04.2019

Организация:

Бизнес школа

Детайли за организацията:

Повече информация за Бизнес школа може да получите ТУК