СЪТРУДНИК ПРОДАЖБИ

ДСВ Роуд ЕООД е част от DSV, международен доставчик на транспортни и логистични услуги. С приблизително 45 000 служители DSV е сред водещите логистични компании в Европа.

ОТГОВОРНОСТИ:

• Координира дейността в отдел "Продажби и Маркетинг";
• Приема, обработва и отговаря на постъпили запитвания и заявки. Изготвя и изпраща оферти.
• Участва в организирането, провеждането и проследяването на продажбени и маркетингови кампании;
• Извършва продажби от офиса – по телефона;
• Предоставя професионално и бързо обслужване на клиенти;
• Проучва пазара и таргетира потенциални клиенти;
• Води бизнес кореспонденция с клиенти и партньори;
• Актуализира и анализира базите данни в отдела;
• Координира и организира посещенията на търговския Екип.

ИЗИСКВАНИЯ:

• Много добри комуникативни умения;
• Стремеж за постигане резултати;
• Мотивация и амбиция за усъвършенстване;
• Английски език;
• Добра компютърна грамотност;

ПРЕДЛОЖЕНИЕ:

• Отлични условия на труд;
• Възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
• Професионално обучение за придобиване на необходимите познания и умения за изпълнение на служебните задължения;
• Възможност за развитие и професионално израстване като Специалист продажби.

Ако се интересувате от тази възможност, моля изпратете Вашето СV на

recruitment@bg.dsv.com

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Гр.София, ПК 1592, ул.Неделчо Бончев № 16

Дата:

25.04.2019

Организация:

DSV

Детайли за организацията:

Повече информация за DSV може да получите ТУК