КАСИЕРКА

Фирма Елит Кар ООД е от 19 години на българския пазар, за това време сме се доказали като един от лидерите на пазара за търговия с авточасти и консумативи. Част от портфолиото ни са продукти на световно известни производители.

Днес фирма Елит Кар ООД, е с 35 обекта разположени на територията на цялата страна .

Във връзка с разширяването на дейността си, търсим енергична и мотивирана личност, която да се присъедини към екипа ни на позицията КАСИЕР/КА.

Отговорности:

- Организиране и извършване на касови разплащания
- Изготвяне на справки за вземания, задължения и касови наличности
- Събиране и oкомплектоване на първични счетоводни документи по търговски сделки
- Поддържане на връзка със счетоводния офис

Изисквания:

- Умение за работа в екип
- Отговорност, енергичност,изпълнителност
- Организационни и комуникативни умения

Ние Ви предлагаме:

- Стартова заплата 800. 00 лв.
- Трудов договор
- Възможност за развитие

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, актуална снимка и телефон за връзка!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 800 до 0 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

30.04.2019

Организация:

ЕЛИТ КАР ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕЛИТ КАР ООД може да получите ТУК