Продавачка в магазин за алкохол, цигари и захарни изделия

Продавачка в магазин за алкохол, цигари и захарни изделия - Център, ул. Гургулят 19
Малък магазин в центъра на София набира продавачи.

Описание на длъжността: Динамична работа свързана с обслужване на клиенти.

Задължения:
- поръчва и приема стоки по предварително изготвени от управителя заявки;
- посреща и обслужва клиенти, дистрибутори и доставчици;
- аранжира стоките на щанда и витрините;
- следи за търговския вид и годността на предлаганите стоки;
- следи за наличието на етикети и означение за продажната цена на предлаганите стоки;
- изпълнява функцията на материалноотговорно лице;
- участва при извършване на ревизии;
- поддържа хигиена на работното място.

Ние предлагаме:
- постоянен трудов договор ;
- пълно социално и здравно осигуряване ;
- сумирано отчитане на работното време - 2/2 работни/почивни дни; При наемане на студенти е възможно да се работи един делничен ден + събота и неделя;
- работно време от 07,00 ч. - 21,00 ч.;
- платен годишен отпуск;

Заплащане: Осново дневно нетно възнаграждение 50 лв. + Процент от оборота (Бонус схема при реализиран оборот) + дължимия извънреден труд (ако такъв се налага) + надбавка за работа на официален празник.

За предимство се счита:
- посочването на името и/или контакт с предходен работодател;
- опит в търговията с бързооборотни стоки;
- работа със складова програма; касов апарат и ПОС терминал.

В случай, че:
- сте активен човек готов да работи динамична работа;
- имате желание да поемете отговорност;
- комуникативен сте

Изпратете автобиография с актуална снимка

Интервю ще се проведе само с предварително одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. "Прага" 30, София 1606

Дата:

07.05.2019

Организация:

Карита ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Карита ООД може да получите ТУК