Служители за верига супермаркети (сезонна заетост)- Равда

Easy Consult е българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешките ресурси.

За наш клиент, „Работодател номер едно в България“ за 2017г., лидер за Европа в търговията с бързооборотни стоки и водеща верига за страната, набираме персонал за техен обект в с.Равда.

Основните ти задължения ще включват:

- Отговорност за широк кръг от дейности, като работа на каса, подреждане на стока, отговорност за хигиената във филиала, печене на хляб и др.
- Работа на сменен режим, без нощни смени!

Ние търсим кандидати, които:

- Имат завършено средно образование;
- Имат мотивация и желание за работа в екип;
- Позитивни и любезни, с нюх към обслужването на клиенти;
- Обичат да работят в динамична и разнообразна среда;
- Притежават силно развито чувство за отговорност и лоялност;
- Искат да бъдат ценени и да се развиват в компания с европейски стандарти и утвърдени практики;

Ставайки част от екипа, получаваш:

- Твърдо месечно възнаграждение – 900лв бруто;
- Ваучери за храна – 60лв. всеки месец;
- Допълнителна придобивка по твой избор за хотелско настаняване в размер на 20 лв. бруто на календарен ден или за транспорт в размер на 15 лв. бруто на работен ден;
- Трудов договор на пълни осигуровки;
- Изключителна коректност при заплащане на изработеното време - с точност до минутата;
- Без никакви глоби и удръжки!
- Допълнително здравно застраховане, с покритие в голям брой медицински заведения;
- Социално помещение с всички удобства за почивка (машина за фреш, диспенсър за вода, безплатен чай за служителите).

Компанията ти предлага още:

- Отлични условия на труд и страхотна работна среда - „Работодател номер едно в България“ за 2017!
- Реална възможност за развитие (95% от управленските кадри в обектите са стартирали от позиция касиер-продавач!);
- Работа с най-иновативната техника в бранша;

При интерес, обади се на тел: 0882907320 или изпрати директно автобиографията си!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. Равда

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

10.05.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК