Продавач - консултант

Създадена през 1998 година, NICKELS се е утвърдила на българския пазар като най-динамичната марка с уникален характер на своите продукти и с уникален характер на качество и стил. Дългогодишният ни опит в продажбата на обувки, чанти, колани и малки кожени изделия е допринесъл за позиционирането на NICKELS като един от най-големите лидери на пазара. Основно предимство на NICKELS е сътрудничеството ни с едни от най-големите италиански модни къщи, следейки съвременните модни тенденции. Обектите ни се намират в най-големите столични молове.

Основните задължения на служителите са свързани с:
• Позитивно, усмихнато и учтиво обслужване на клиентите в търговския обект;
• Професионално представяне на търговската марка, продуктите и услугите на , съгласно утвърдените фирмени стандарти;
• Работа с парични средства, ПОС - терминал устройства, издаване на касови бележки и фактури;
• Поддържане на търговски вид на стоките и обекта спрямо нашите изисквания .

Изискванията, които имаме към кандидатите са:
• Да имат завършено средно образование;
• Да са работили с парични средства, ПОС – терминал устройства и касов апарат;
• Да имат много добри комуникативни умения и нагласа за работа с клиенти;
• Да демонстрират мотивация и желание за постигане на високи резултати и придобиване на нови знания в сферата на модата.
Нашето предложение е:
• Работа в модерни търговски обекти;
• Възможност за професионално развитие и придобиване на нови умения;
• Гарантирано трудово възнаграждение и допълнителен бонус, зависещ от личните резултати на всеки служител;
• Възможност да комуникирате с различни хора и да бъдете част от модния свят;
Можете да кандидатствате като изпратите актуална Автобиография и снимка.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 900 до 1200 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

24.06.2019

Организация:

Никелс ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Никелс ЕООД може да получите ТУК