Продавач-консултант, задкасова зона- София

Търговска верига „Фантастико“ е семейна българска компания, основана през 1991г. с откриването на първия си супермаркет в гр.София

Днес компанията управлява 42 обекта, като броят им ежегодно расте, както броят на служителите и професионалните възможности, които предлагаме.

Нашите служители са най-добрите професионалисти в бранша. Чувствайте се поканени да се присъедините към нашия екип на позицията ЗАДКАСОВ КОНТРОЛ.

ОСНОВНИТЕ ВИ

ЗАДЪЛЖЕНИЯ ЩЕ БЪДАТ:
• Да следите за реда в търговска зала – насочвате клиентите при запитване за стоки и местонахождението им в магазина, наблюдавате да не се унищожава и/или поврежда имуществото на магазина, събирате клиентските колички и кошници, проверявате шкафчетата за клиентски багаж за забравени вещи
• Да наблюдавате в търговска зала на супермаркета и в прилежащите му площи да не се извършват противообществени прояви и/или престъпления и в случай, че установите такова – да уведомявате ръководството на търговския обект с цел сигнализиране на обслужващата охранителна фирма и органите на МВР
• Да участвате в зареждането на търговска зала със стоки и да помагате при нужда с обслужването на клиентите
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Средно образование
• Комуникативност и ангажираност
• Желание за работа в екип
• Отговорност към поетите задължения

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Коректни трудови взаимоотношения
• Работно време на смени
• Въвеждащо обучение
• Отлично възнаграждение
• Ваучери за храна
• Възможност за професионално израстване

Ако се припознавате в по-горните редове, ще очакваме Вашето CV.

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД
ВРЕМЕ Е ДА ДОБАВИМ НОВИТЕ 100!
ЕЛА И ТИ В СЕМЕЙСТВОТО!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул“.Момина Сълза“ 14 А

Дата:

25.06.2021

Организация:

Ван Холдинг ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ван Холдинг ЕООД може да получите ТУК