Асистент "Продажби" - София

Менпауър България е световен лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.
В момента търсим мотивиран кандидат да се присъедини към екипа на наш партньор - една от най-големите и най-стабилни финансови организации в света, на позиция: Асистент "Продажби"

Отговорности:
- Осигуряване на административна подкрепа на колегите от отдел "Продажби";
- Въвеждане на цялата необходима информация за клиентите на компанията в основната ИТ система, подготовка на оферти към клиентите;
- Събиране на необходимите документи от клиенти и доставчици за обработка на сделки;
- Поддържане на контакти с доставчици и клиенти за получаване на допълнителна информация, необходима за ежедневната работа;
- Участване в изготвянето на вътрешни документи за нови продукти и услуги;

Изисквания:
- Образование - за предпочитане по Икономика, Финанси или Търговия;
- Способност за работа в международни организации;
- Владеене на английски език (писмено и устно);
- Служебно ориентиран и ориентиран към клиента човек;
- Финансовите умения ще се считат за предимство;

Фирмата предлага:
- Отлична възможност да се развивате с нас и да развивате кариерата си;
- Отлични работни условия;
- Социален пакет;
- Дългосрочна възможност за кариера в мултинационална компания.

Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Профил:
Икономика, Финанси или Търговия

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

23.07.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК