Продавач

Фирма търси продавач-консултант във фирмен магазин за детски облекла собствено производство на морето.Осигурени и заплатени квартира и консумативи(ток,вода). Заплата от 1000 лв.

Изисквания към кандидатите:
- комуникативност;
- умение за работа с много и различни хора;
- старание за качествено и бързо обслужване на клиентите;
- възможност за командировки в страната.

Заемащият длъжността ще обслужва фирмени магазини, като през определени периоди ще ръководи представителен фирмен щанд на изложения в страната. Моля по длъжността да кандидатстват само хора, които могат да поемат командировка извън град Русе.

Отговорности на заемащия длъжността:
- обслужване на клиенти и запознаването им с качествата на продаваните детски облекла;
- следи наличностите в магазина/щанда по артикули и своевременно подава заявки за липсващите продукти;
- почиства редовно магазина/щанда и нарежда и подменя витрината;
- изпълнява функцията на материално отговорно лице;
- изпълнява и други задължения, възложени от прекия му ръководител или от управителя на търговския обект, свързани с работата му.

Ако Нашата обява представлява интерес за Вас - очакваме вашите автобиографии и актуални снимки!
Всички кандидатури ще се разглеждат съобразно ЗЗЛД.

За повече информация
Веселина Николова
0887215014

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

Русе бул."3март"38

Дата:

22.05.2019

Организация:

Стела-Русе

Детайли за организацията:

Повече информация за Стела-Русе може да получите ТУК