Търговски Инженер- Пловдив

Менпауър е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Менпауър България търси за свой клинт - лидер на българския пазар в доставката на електротехнически продукти и услуги - опитен специалист, който да заеме позицията:

Търговски Инженер

Основни отговорности:
- Развива и осъществява търговски стратегии, насочени към разширяване на бизнеса на чуждестранните пазари на компанията;
- Извършва пазарни проучвания за оценка на пазарния потенциал на чуждестранните пазари за различните продуктови групи;
- Поддържане на постоянни връзки с клиентите на компанията и активно търси нови, с цел увеличаване на продажбите и разширяване на пазарния дял;
- Пряко отговаря за пазарно изследване за оценка на пазарния потенциал на чуждестранните пазари за различните продуктови групи;
- Презентиране продуктите на компанията пред клиенти, изготвя оферти и консулира;

Изисквания:
- Техническо образования – Електротехника;
- Минимум 3 години опит на подобна позиция;
- Владеене на английски език – писмено и говоримо;
- Компютърна грамотност - владеене на MS Office;
- Отлични презентационни, комуникационни и търговски умения;
- Шофьорска книжка, категория В.

Компанията предлага:
- Възможност да станете част от стабилна и динамично развиваща се комапния с високи професионални стандарти;
- Мотивиращо стартово възнаграждение и бонусна система;
- Професионално развитие и усъвършенстване;

Ако това предложение ви е заинтригувало, ще очакваме Вашата професионална автобиография. Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

Менпауър България притежава лиценз номер № 2033 / 20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

22.05.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК