Регионален търговски представител

Adecco е една от компаниите в листата на Global Fortune 500 и е световния лидер в предлагането на услуги в областта на човешките ресурси. Adecco Group свързва над 500,000 сътрудници с клиенти всеки ден чрез своята мрежа с над 6,600 офиси посредством 34,000 служители, в повече от 60 страни и територии по света.

За нашия доверен клиент, Rauch България, водещ производител на плодови сокове в Европа, търсим да назначим опитен служител на позиция:

Основните отговорности, предвидени за позицията са:

• Да осъществява активни срещи с потенциални и настоящи клиенти, с цел популяризиране и налагане на продуктите, които компанията предлага;
• Реализиране на максимално изгодни продажби в региона, за който отговаря;
• Постигане на възможно най-високо и най-ефективно ниво на дистрибуция за цялото портфолио;
• Пазарна ефективност чрез развиване на успешни бизнес отношения със своите клиенти;
• Съгласуване и изпълнение на фирмените политика, стратегия и практика;
• Проверява всички наличности при клиента при всяко посещение;
• Провежда промоционални кампании и оценява резултатите;
• Следи постоянно ценовото позициониране на всички артикули от портфолиото;
• Следи за качественото обслужване на клиентите – следи срокове на годност, отговаря на оплаквания.

Нашите очаквания и изисквания към подходящите кандидати:

• Предишен търговски опит (в сферата на бързооборотните стоки ще се счита за предимство);
• Търговски и преговорни умения;
• Комуникативност, отговорност и организираност по отношение на работата;
• Познаване на марката, фокусиране върху клиента, потреблението и марката;
• Много добра компютърна грамотност;
• Работен писмен и говорим английски език;
• Активен шофьор.

Нашето предложение към вас:

• Възможност за професионална реализация;
• Коректни трудови взаимоотношения - постоянен трудов договор и пълно социално осигуряване;
• 25 дни платен годишен отпуск;
• Лаптоп, мобилен телефон, служебен автомобил;
• Карта „Мултиспорт“;

Ако отговаряте на изискванията, а описанието на позицията провокира интерес у вас - не пропускайте възможността да кандидатствате още днес!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814/8.12.2014.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Хранителни продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

04.06.2019

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК