Sales Expert

DevStyleR e бързо развиваща се иновативна медия в областта на информационните технологии - затова ние търсим амбициозни и динамични хора, които да се присъединят към нашия екип.

Задължения на позицията:

- Комуникация с настоящи и потенциални клиенти по телефон и e-mail;
- Самостоятелно търсене и разширяване на базата с рекламодатели по цял свят;
- Управление и разбиране на целите на текущите клиенти, осигуряване на нарастващи приходи от пакета от 5 технологични конференции, 10+ инициативи и технологичната медия на компанията;
- Иницииране и провеждане на срещи, организиране на пътувания за представяне на услугите и продуктите на компанията;
- Изграждане и поддържане на връзки с мениджъри взимащи решения на високо ниво;
- Спазване на поставени срокове;
- Постигане на набелязани таргети;
- Активно участие и инициатива в създаването на различни рекламни продукти;
- Участие в планирането на съдържанието на медията;
- Командировки в страната и чужбина.

Какви качества очакваме да притежават кандидатите:

- Минимум една година опит в продажбите, организирането на събития или сходна позиция;
- Доказана способност да постигат и надхвърлят поставените цели;
- Позитивност и мотивация;
- С желание за постоянно развитие и учене;
- Устойчиви на работа под напрежение и да умеят да спазват крайни срокове и поставени цели;
- Да притежава страст и желание за често пътуване в страната и чужбина;
- Отлично владеене на английски език - писмено и говоримо;
- Компютърно и езиково грамотни;
- Владеенето на допълнителен чужд език би бил полезено, но не е задължително.

Нашето предложение:

- Активни и интересни задачи
- Основно възнаграждение 800-1200 лева + бонус + % от продажбите, като очакваното крайно възнаграждение е над 1600 лв.
- Пълно фирмено обучение
- Работа в млад и сплотен екип
- Динамично работно време

Ако тази позиция представлява интерес за Вас, моля, изпратете ни биографията си.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул.Цар Борис III 81

Дата:

16.09.2019

Организация:

Консеп Сървисиз България ЕООД

Повече информация за Консеп Сървисиз България ЕООД може да получите ТУК