Търговски представител ( строителен сектор )- София

Менпауър България е световен лидер в управлението на Човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш партньор - световен лидер на пазара в производството и продажбите на професионални инcтpyмeнти и мaшини c гapaнтиpaнo нeмcĸo ĸaчecтвo, търсим отговорен и мотивиран служител, който да се присъедини към Търговския екип на компанията:

ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ( СТРОИТЕЛЕН СЕКТОР )
Отговорности и задължения:
Отговаря за активното търсене и привличане на нови клиенти и промотирането на широка гама от продукти, като: специализирани измервателни уреди, разнообразие от режещи инструменти, електрически, пневматични и металообработващи машини и ръчни инструменти;
Поддържа търговски взаимоотношения с потенциални и съществуващи клиенти;
Консултира клиентите, анализира техните потребностите и предлага оптимални решения;
Изготвяне на оферти;
Сключване на сделки с нови и текущи клиенти на компанията;
Изготвя анализи и отчети на дейността си.
Основни
изисквания:
Мотивираност, енергичност и умение за работа в динамична среда;
Търговски усет и желание за дългосрочно развитие;
Професионален опит на подобна позиция е предимство;
С предимиство ще бъдат, кандидатите, които могат да стартират в кратки срокове
Проактивна личност с умения за работа в екип;
Техническо образование би било предимство;
Шофьорска книжка.

Компанията предлага:
Конкурентно възнаграждение, социален пакет и Бонусна схема;
Развитие на професионалните умения;
Динамична и енергична среда с висока степен за самостоятелност;
Служебен автомобил, пътни разходи, телефон и компютър.
Ако отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

16.02.2021

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК