Продавач - консултант в магазин за дрехи (4 и 8 часов работен ден)- София

Продавач - Консултант в магазин за дрехи е една от най-важните позиции и е чудесен начин да започнеш своето приключение.Много от управителите започват работа в търговската зона.

Тук на първо място е отличното обслужване на клиентите. Като Консултант продажби трябва да вършиш много неща едновременно и да ти харесва постоянно да си в движение. Освен това трябва да си позитивен и приятелски настроен човек с фантастично усещане за стил. Трябва да имаш великолепни организационни умения и да обичаш да работиш с екип от хора, които са също толкова дружелюбни и интересуващи се от мода колкото теб.

Локации:
The Mall
Мол Сердика
Ринг Мол

Какво можем да ти предложим ние:
От 800 до 1500лв стартово нетно възнаграждение спрямо стартиране на непълен или пълен работен ден;
Ваучери за храна;
Карта за градски транспорт;
Процент от оборота;
Работа на пълен и непълен работен ден с гъвкав график;
Обучения и развитие в компанията;
Динамична и приятелска работна атмосфера;
Възможност за професионално развитие;

Нашите изисквания:
Отговорност;
Сериозно и професионално отношение към работата;
Умение за работа в екип;
Организираност и динамичност;
Какви ще са част твоите задължения:
Предоставяш отлично обслужване в магазина, като вдъхновяваш клиентите ни да изучават собствения си стил;
Получаваш и обработваш доставките със стока съгласно вътрешните правила на фирмата;
Грижа за вида на магазина;

Ако виждаш себе си в тази роля, ако искаш да съчетаеш личните ангажименти, университета и ново професионално начинание, ние ще сме щастливи да те приветстваме в нашия екип!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Менпауър България притежава лицензен номер № 382 / 29.11.2021 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.радваме да разгледаме Вашата кандидатура.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

27.03.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК