Консултант в магазин за обувки на 4 часов работен ден

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините.

За наш клиент търсим човек, който да се присъедини към екип от специалисти в моден магазин за обувки, чанти и аксесоари. Ако искаш да се докоснеш до света на модата, да работиш и да се развиваш в голяма компания, то ние търсим отговорен човек за позицията на Консултант на 4 часов работен ден

На тази позиция ще имаш възможност да общуваш с различни хора, да се развиваш в сигурна компания и реализираш таланта си сред профеционалисти в бранша.

Ежедневните ти задължения ще бъдат:
 - комуникация с клиенти;
 - консултиране на клиенти при нужда;
 - работа на каса;
 - аранжиране на витрини;
 - получаване и подреждане на новите колекции;
 - да имаш настроение и положителен подход.

Какво очакваме от теб:
 - дизайнерски нюх и търговски подход;
 - отлични комуникационни умения;
 - работа в екип;
 - страст към обувките и консултирането;
 - отговорност и организираност.

Компанията ще ти предостави:
 - въвеждащо обучение и последващи такива, за повишаване на качеството на работа;
 - конкурентно възнаграждение, придружено с множество атрактивни бонусни системи;
 - гъвкаво работно време на график;
 - ваучери за храна;
 - отстъпки към магазина и възможност за безплатни чифтове обувки;
 - работа в динамичен и сплотен екип;
 - различни локации на работа, с възможност да избереш най-удобната за теб.

Ако позицията ти звучи атрактивно и разпознавате себе си в изискванията по–горе, ще се радваме да ни изпратиш свое актуално CV.

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи.Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение №2339/30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

26.06.2019

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК