Оператор кол център (дистанционно)

Описание

Задължения:

• Директни продажби по телефона на български език - изходящи обаждания по заявка на клиента ( без студени обаждания);
• Консултиране на клиента относно продукта, нови предложения и промоции;
• Оформянето на поръчки, продажба на съпътстващи стоки;
• Въвеждане на данни за поръчка в система;

Изисквания:

• Грамотна реч;
• Наличие на компютър, слушалки с микрофон, постоянен интернет, и тихо работно място;
• Отлични комуникативни умения;
• Внимание към детайла, пунктуалност, активност, ориентация към постигане на резултат;
• Позитивно отношение и ориентация към клиента;
• Предишен опит в сферата на продажбите се счита за предимство;

Предлагаме:

• Работа на смени по предварително зададен график – 2/2;
• Работи дистанционно от дома;
• Обща заплата от 500$ (2.17$ час + бонус за изпълнение КПД);
• Възможност лично да влияете на дохода си;
• Безплатно обучение, без да излизате от вкъщи, повишаване на квалификация.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Договор:
Граждански

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Електронна търговия

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Дата:

15.08.2019

Организация:

Unicall Service Limited

Повече информация за Unicall Service Limited може да получите ТУК