Продавач-консултант

Фирма "Вема-ен" ЕООД е основен вносител на богата гама немски продукти за монтаж, обработка и поддръжка на подови настилки (лакове, масла, байцове, лепила, препарати за поддръжка и т.н). Специализирани сме в продажбата на висококачествени естествени паркети (масивни и многослойни).

Търсим да назначим: ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ

Задължения и отговорности:
- посрещане и обслужване на клиенти
- адекватно консултиране на клиентите
- поддържане на чиста и приветлива атмосфера в търговския обект

Ние предлагаме:
- работа в утвърдена фирма с дългогодишен опит
- фирмено обучение
- мотивиращо възнаграждение
- коректно отношение

Може да кандидатствате като изпратите актуална автобиография и снимка.
Само одобрените кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи ще бъдат разглеждани според ЗЗЛД и няма да бъдат предоставяни на трети лица по никакъв повод.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Изисквания към кандидата: - умение за работа в колектив - добри комуникативни и организационни умения - компютърна грамотност: MS Word, MS Excel, складов софтуер, работа с касов апарат - владеене на английски език - писмен и говорим - опит в сферата на търговията ще се счита за предимство - техническа грамотност - шофьорска книжка кат. B - предимство

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София кв.Витоша ул.Проф.Г.Златарски 5

Дата:

22.07.2019

Организация:

ВЕМА-ЕН ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ВЕМА-ЕН ЕООД може да получите ТУК