Служител в Онлайн магазин

Tobuyo Shop търси работник в онлайн магазин за допълнение към екипа си!
За нас:
Ние сме млада фирма, която се занимава с производство и търговия на дрехи, аксесоари и KPOP мърчандайз. Екипът ни се състои изцяло от млади и амбициозни личности.
Отговорности:
обработка на поръчки от онлайн магазина, комплектоване и изпращане по куриер, осъществяване на контакти по телефон или електронна поща с клиенти, довършителна работа по стоките, приемане на стоки, поддържане на актуални наличности в онлайн магазина, работа с компютър и постоянно подобряване на знанията
Изисквания:
• Много добра компютърна грамотност
• Добри фини двигателни умения
• Интерес в областта на корейската поп музика, козметика, азиатска култура
• Високо ниво на Английски език
• Самоорганизация и отговорност
• Комуникативност
• Бързо схващане и желание за научаване на нови неща
• Инициативност и креативност
Условия за работа:
• 5 или 8 часов работен ден
• Пон- Пет, Пон- СЪб
• Целогодишна заетост
• Работа в уютен офис
Фирмата провежда собствено обучение за посочените процеси. Работата е подходяща за кандидати без опит
Работата е на територията на гр. Бургас
Изпратете CV със снимка на имейл kandidatstvaizarabota@tobuyo.shop или tobuyoshop@gmail.com
С одобрените кандидати ще бъде насрочено интервю.
Благодарим!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Специални умения:
• Много добра компютърна грамотност • Добри фини двигателни умения • Високо ниво на Английски език

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 500 до 800 лева на месец

Категория:

Електронна търговия

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

12.08.2019

Организация:

ПИНК СКАЙ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ПИНК СКАЙ ЕООД може да получите ТУК