Помощник-Управител

Описание

ПОМОЩНИК УПРАВИТЕЛ (Търговска Верига)

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Вие не сте изключение!

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е една от най-успешните вериги супермаркети, която в момента се разширява интензивно, поради което търсим да назначим:

Основни задължения и отговорности:

Участие и контрол в цялостния работен процес в поверения му обект;
Планира и изготвя заявки на ежедневна база, следи за текущите продажби и участва в изготвянето на предложения за подобряване организацията и ефективността на работата в магазина
Предлага решения и идеи за увеличаването на оборота на търговските обекти и изпълнението на месечните таргети;
Участва активно в подбора, обучението и оценката на персонала, спазването на трудовата дисциплина и контролира работата на служителите, в поверения му супермаркет;

Компанията предлага:

Конкурентно възнаграждение и атрактивни бонуси при изпълнение на целите;
Работа в модерна и иновативна среда;
Платено професионално обучение.
Възможност за работа в утвърдена структура с отлични пазарни позиции и дългогодишна традиция
Възможност за израстване и професионално развитие при постоянно развиващ се работодател
Ваучери за храна
Карта за отстъпки във веригата
Спортна карта
Преференциални условия във банката партньор на веригата.

Изисквания за заемане на позицията:

Предишен опит на ръководна позиция - управител/заместник-управител/ръководител отдел/ в търговска верига/ магазин / супермаркет 2 - 5 години;
Умения и опит в управлението на хора;
Аналитично мислене
Добра организираност, вземане на бързи и адекватни решения.
Умения за работа в динамична среда.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво,

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

13.08.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК