Търговски представител- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, лидер в търговията с машини, инструменти и консумативи използвани в машиностроителната, дърводелската, металургичната и строително-ремонтната индустрии, търсим Търговски представител, който да се присъедини към екипа им в гр. София.

Основни задължения:

Постигане на личните търговски цели и тези на компанията;
Познаване отлично на продуктите на компанията и презентирането им пред клиенти;
Успешно лансиране, количествено и качествено на нови продукти и гами от продукти;
Работа в посока повишаване на брой активни клиенти в региона;
Активно следене на резултатите на своите обекти с цел разширяване на тяхното потребление/поръчки.
Компанията предлага:
Трудов безсрочен договор;
Атрактивни условия (твърда заплата + стимулиращи бонуси);
Платено първоначално и последващи обучения в страната и чужбина;
Допълнителни придобивки и служебен автомобил;
Работа в динамична среда и екип от професионалисти.

Основни изисквания:
Завършено висше образование;
Предходен опит на подобна позиция в В2В търговията;
Отлични комуникативни умения и усет при водене на преговори с клиенти;
Много добри организационни умения, самодисциплина и отговорност;
Лична мотивация за постигане на високи резултати;
Отговорност при управление на предоставени ресурси;
Компютърна грамотност (MS Office) и активна шофьорска книжка.

Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени по документи.

Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

21.01.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК