Регионален организатор продажби- Стара Загора

Менпауър е световен лидер в областта на човешките ресурси, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
В момента търсим за наш клиент - една от водещите европейски семенарски компании, която създава и произвежда семена за царевица, слънчоглед, сорго, маслодайна рапица и соя, мотивиран и организиран кандидат за позицията:

Регионален организатор продажби

Основни задължения:
Развиване и поддържане мрежата от настоящи и потенциални клиенти в региона Стара Загора и Хасково;
Презентиране и промотиране на портфолиото на компанията;
Провеждане на срещи и ежедневна комуникация с потенциални клиенти на компанията;
Подготовка на търговски оферти и предложения;
Менажиране на следпродажбения процес;
Познаване и следене на тенденциите в бранша, включително нововъденията и конкурентната среда;
Изисквания към кандидатите:
Опит на подобна позиция в сферата на създаването и производството на семена.
Умения за установяване и поддържане на дългосрочни партньорски взаимоотношения;
Компютърна грамотност;
Шофьорска книжка, категория В;
Висше образование - специалност "Агроном";
Владеене на Английски език - счита се за предимство;

Компанията предлага:
Въвеждащо и последващи обучения;
Атрактивно възнаграждение, обвързано с личните резултати;
5-дневна работна седмица;
20 дни платен годишен отпуск;

ко отговаряте на посочените условия и тази позиция представлява интерес за вас, моля изпратете вашето актуално CV.

Благодарим Ви!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

26.08.2019

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК