Маркетинг специалист за електронна търговия

Фирма за онлайн търговия с обувки, дрехи и аксесоари за Европа, търси персонал:
Специалист маркетинг с опит в международна онлайн търговия с обувки, дрехи и аксесоари. Търсим мъж на възраст от 25 до 45 години и предлагаме заплата от 1200 до 2000 лева.
Допълнителна информация
Задължения:
Отговаряте за изпълнение на плановете за доставки и продажби.
Идентифицирате и търсите нови контрагенти.
Участвате в договарянето на споразумения с настоящи и бъдещи партньори, относно продукти, цени, възможни срокове за изпълнение, поръчки и доставки.
Следите, проучвате и анализирате пазарните условия, предлагате мероприятия за разширяване на пазарния дял.
Контролирате изпълнение на сключените договори и възложените поръчки.
Презентирате предлаганите продукти и техните технически параметри.
Допълвате и актуализирате база данни с контрагенти.
Работите в сътрудничество и подкрепяте с работата си управителя.
Поддържате отчетност на работата си.
Подготвяте и посещавате при необходимост изложения и други събития с маркетингова насоченост.
В тази връзка търсим креативна, високо-мотивирана личност с търговски нюх и умения.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
Изисквания: Солидни познания по маркетинг(търговия). Разбиране от внос и износ на стоки. Да има познания в покупко-продажбите на стоки в Европейския и Китайския пазар. Висше икономическо образование или средно икономическо с друго висше. Отлични комуникативни умения, водене на преговори. Владеене на английски език. Компютърна грамотност. Способност за работа в екип. Инициативност, коректност и способност за самоконтрол и преценка. Предлагаме: Предлагаме Ви изключително интересна и динамична работа, възможности за дългосрочно професионално и личностно развитие. Много добри доходи, обвързани с постигнатите цели. Работата е различна по интензивност и натовареност във времето. Ние вярваме, че човек трябва да работи онова, което му харесва. В случай, че сме Ви заинтригували и желаете да работите и се развивате в сферата на директния маркетинг, моля изпратете ни в е-писмо няколко думи относно мотивите си да кандидатствате за позицията, както и CV със снимка на имейл адреса посочен в обявата. Документите Ви ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 2000 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Електронна търговия

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Свиленград

Дата:

27.08.2019

Организация:

Мурану ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Мурану ЕООД може да получите ТУК