Шивач/ка- София

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент - с предмет на дейност в сферата на услугите - цялостно изпълнение
на интериор и екстериор от текстил

Наемаме Шивач/ка!

Ако имаш интерес, кандидатствай, за да получиш:

- Добро стартово възнаграждението - 1000лв нетно;
- Трудов договор, редовно заплащане и пълни осигуровки;
- Стандартно работно време( понеделник - петък );
- Комуникативно работно място, удобно за живущите в района на кв. Витоша, кв. Студентски град, ж.к. Дървеница, ж.к. Дианабад, ж.к. Младост, ж.к. Дружба и районите.

Изисквания и задължения:

- Изисква се предишен опит;
- Отговорност към работата, изпълнителност и дисциплинираност;
- Завършено средно образование;
- Възможност за започване веднага е предимство!

Моля, изпратете автобиографията си като натиснете бутона "Кандидатствай за тази позиция" или се обадете на +359 889 269 030.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Текстилна индустрия

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

25.03.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал