КОНСУЛТАНТ ПРОДАЖБИ ИМОТИ ЗАПАДНИ РАЙОНИ

Описание

Консултант недвижими имоти

„ВАЛЕР“ ЕООД е на пазара с недвижими имоти над 20 години, фирмата е основана 1994 г. Нашата мисия е постигането на максимална удовлетвореност на клиентите чрез компетентно съдействие и основавайки се на принципите ни етика, коректност, професионализъм и сигурност.
Познаването на пазара на недвижима собственост, конюнктурата и спецификите на процесите по покупка, продажба и наем са задължително условие за всеки консултант на „ВАЛЕР“ ЕООД. В основата на всяка, сключена с наше съдействие, сделка са доволните клиенти, които в процеса на реализация на мечтаната сделка са постигнали оптимален резултат.

Търсим отговорен и амбициозен професионалист, който да стане част от екипа ни на позицията:

КОНСУЛТАНТ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ

РОЛЯ И ОТГОВОРНОСТИ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:
• Подготвяне на оферти
• Участие при водене на преговори
• Проспектиране на нови обекти
• Извършване на огледи
• Развитие на бизнес отношения с клиенти
• Развитие и отговорност към организацията
• Организиране на сделки пред нотариус
• Работа с банки при ипотечно кредитиране
• Работа с Агенцията по вписванията и Агенцията по кадастъра

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Опит в областта на недвижимите имоти
• За предимство ще се счита владеенето на чужд език
• Доброто познаване на гр. София и околностите е предимство
• Умение за работа с клиенти
• Умение за водене на преговори
• Умение за презентиране на оферти
• Умение за работа в екип
• Умение за работа с информация, база данни и документи
• Създаване на нови контакти
• Добра компютърна грамотност
• Добра комуникативност
• Чувство за отговорност
• Амбициозност
• Желание за постигане на високи резултати

СТАВАЙКИ ЧАСТ ОТ НАШИЯ ЕКИП, ПОЛУЧАВАТЕ:
• Страхотна възможност за успех в сериозна компания за продажба на недвижими имоти
• Богата база от данни с имоти и клиенти
• Информационна система, позволяваща автоматично публикуване и актуализиране на офертите в голям брой специализирани сайтове и в ново изграденият сайт на организацията
• Възможност за изграждане на лична рекламна стратегия
• Трудово правни взаимоотношения
• Служебен стационарен телефон
• Служебен мобилен телефон
• Социални придобивки
• Индивидуално работно място
• Персонален компютър
• Съвременно оборудван офис
• Индивидуална схема на заплащане
• Текущо обучение
• Контакти
Ако Вие сте мотивирана и комуникативна личност с желание за професионално развитие и в случай, че позицията представлява интерес за вас, моля да изпратите автобиография с актуална снимка и мотивационно писмо.
Личните Ви данни ще бъдат използвани само за нуждите на подбора, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Категория:

Недвижими имоти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, Бул. Цариградско шосе № 89

Дата:

17.09.2019

Организация:

Валер ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Валер ЕООД може да получите ТУК