Служител издаване пътнически билети - офис Пазарджик - център

Описание и изисквания:

"ЮНИОН-ИВКОНИ" ЕООД - 26 години пътуваме във Вашата посока!

Какви ще бъдат Вашите задължения?

Предоставяте информация на настоящи/бъдещи клиенти за:
*Цени, разписания и условия на пътуване;
*Реализирате продажби на автобусни билети;
*Контролни функции при отчетна документация на шофьорите;

Какъв ще бъде графикът Ви на работа?
* Сумирано изчисляване на работният график, 40 часа седмично;

Какво би Ви припознало като успешен кандидат?
*Притежавате опит от сферата на продажбите;
*Прецизност при боравене с документация;
*Компютърна грамотност;

Какво можем да Ви предложим?
* Трудов договор;
* Допълнително материално стимулиране, при постигане на заложените резултати;
* Обучение;
* Безплатно пътуване с автобусите на компанията;

Как да кандидатствате?
*Моля, приложете Ваша актуална автобиография до 10.10.2019г

Уведомяваме Ви, че при кандидатстване за позицията доброволно изпращате вашите лични данни и ние ще ги обработваме за следните цели: избор на кандидати и набиране на персонал за тази длъжност; избор на кандидати и набиране на персонал за други сходни длъжности в компанията, освен ако изразите несъгласието си за съхранение в указания срок. Предоставените за тези цели лични данни ще бъдат съхранявани до една година от датата на подаването им и няма да бъдат трансферирани, с изключение на случаите, предвидени в закона. Имате право да получавате достъп до и поискате изтриването, поправянето или блокирането на личните Ви данни, ако обработката не отговаря на изискванията на действащото законодателство или надхвърля посочените цели.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Пазарджик

Дата:

11.09.2019

Организация:

Юнион Ивкони ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Юнион Ивкони ЕООД може да получите ТУК