Разносвач /екс-ван/

Търсиш си работа с високо заплащане с възможност за увеличение?

Отговорен и точен човек си?

Тогава тази обява трябва да те заинтригува.

Наш доверен клиент търси да назначи служител на длъжност „разносвач /екс-ван/“.

Твоите задължения ще включват:

-Взимане и подготовка на стоката за разнос;
-Доставяне на стоката до търговските обекти;
-Изготвяне на заявки;

В замяна работодателят ще ти предостави:

-Обучение;
-Високо възнаграждение с възможност за повишаване;
-Бонуси;
-Петдневна работна седмица;
-Осигурен служебен транспорт.

Ако нашето предложение представлява интерес за теб, може да ни изпратиш своето CV. Или да ни се обадиш на телефон: 0894 722 238

Очакваме те!

Конфиденциалността и защитата на личните данни е гарантирана.

Работата на „Преференция“ по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2318/14.07.2017г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 900 до 900 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

ул. "Дебър" 58, ет.4, оф.21

Дата:

16.09.2019

Организация:

"Преференция" ЕООД

Повече информация за "Преференция" ЕООД може да получите ТУК