Енергетик- Ботевград

Повече от 15 години Изи Консулт e доверен партньор в предоствянето на персонализирани решения за подбор и управление на персонал. Стремежът ни да бъдем близо до всички участници в процесите и да отговорим на индивидуалните нужди на всеки клиент ни подтикна да изградим национално и международно присъствие в четири държави с офиси в София, Пловдив, Варна, Бургас, Шумен, Крайова, Белград и Франкфурт.

Като лидер на пазара, ние постоянно проучваме най-новите тенденции в света на човешките ресурси, водени от мисия ни - да изграждаме дълготрайни партньорства с нашите клиенти, кандидати и служители.

За един от нашите партньори, водеща компания в производството на ветеринарномедицински продукти търсим Енергетик, за да се присъедини към екипа им.

Нашият клиент може да се похвали с над 50 годишна история в производството на продукти за ветеринарномедицинската практика. Компанията е водещ европейски производител на фуражни добавки, премикси, активни субстанции и готови лекарствени средства за лечение, профилактика и подобряване здравето и продуктивността на животните. Фирмата разработва междинни продукти и активни субстанции за фармацевтичната промишленост.

Задължения и отговорности:
Поддръжка на съоръжения и измервателни прибори в изправност;
Извършва ремонти, когато това е необходимо;
Управлява работата на работниците в отдела;
Изготвя месечните графици за работа на отдела;
Организира работата на дежурния работник КИП и А;
Подава месечни заявки за необходимите резервни части, пътни или квартира.
Изисквания към кандидатите:
Опит на подобна позиция;
Начално или средно ниво на английски или немски език – предимство;
Отлично упрлавление на времето, за да бъдат изпълнени всички задачи в срок;
Мотивираност и амбицираност за ефективно изпълнение на задачите.
Клиентът ни предлага:
Финансово възнаграждение с пълни осигуровки;
Ваучери за храна всеки месец + премии;
Компанията поема 70% от горивото за личен автомобил или покриват 100% за карта за градски и междуградски транспорт за служителите, живеещи извън Ботевград;
Има възможност за осигуряване на квартира в града;
Въвеждащо обучение + последващи такива за повишаване на квалификацията.

Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте и ни изпратете Ваша актуална автобиография.

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Средно управленско ниво,

Категория:

Енергетика

Населено място:

Гр. Друг

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

13.07.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК