Служител Касова зона

Описание

Служител обслужващ касова зона в магазин делнични дни
Служители обслужващ касова зона в магазин

WaySShop е нов формат магазин за храни и напитки ориентиран към съвременното и натоварено ежедневие на хората. Нашата цел е да предложим на забързания човек удобство и всичко необходимо, от което се нуждае през работния ден.
Магазин WaySShop търси усмихнати, ентусиазирани и позитивни колеги, които да се присъединят към нашия уникален модел на работа, не само като продукт, но и като среда на работа.
Работата ни не е сложна, но за сметка на това твърдим, че е добре платена, за нас доволни колеги е ключа към успеха и е също толкова важно, колкото и доволни клиенти.

Ние предлагаме:

- Гъвкаво работно време - магазина работи само в делнични дни. Събота, неделя и през празнични не се работи.
- Изключително конкурентно заплащане
- Възможност за допълнително възнаграждение при лични резултати и реално развитие.
- Трудов договор
- Обучение
- Униформа

Основни Отговорности:
- Обслужване на клиенти на каса;
- Приготвяне на топли напитки и печива на автоматично оборудване;
- Спазване на санитарно – хигиенните условия за работа;
- Поддръжка на оборудването в магазина спрямо определен график;

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Трудово възнаграждение:

От 900 до 0 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

01.10.2019

Организация:

Янев

Детайли за организацията:

Повече информация за Янев може да получите ТУК