Мениджър търговски отдел във винарна

Фирма, собственик на винарска изба търси опитен специалист за позицията МЕНИДЖЪР ТЪРГОВСКИ ОТДЕЛ.
Фирмата предлага отлични условия за работа и професионална реализация,добре изградена бонусна схема на заплащане.

Основни задължения:
- Изготвя маркетинговия план за реализация за продуктите и управлява неговото изпълнение;
- Работи за разширяване на пазарния дял на фирмата
- Работи с настоящи клиенти и идентифицира нови такива
- Разширява дистрибуцията на произвежданите марки вина
- Ръководи екип от търговски представители
- Изготвя анализи и отчети;
- Организира и участва в рекламни мероприятия и събития;
- Анализира условията на пазара и конкуренцията.
- Отговаря за рекламната политика на фирмата относно предлаганите продукти
- Следи за правилното позициониране на продуктите.
- Работи в екип с Управителя на фирмата и ръководителят на винарната

Изисквания:

-Образование- висше ;
- Отличен търговски опит в областта на напитки
- Много добри организаторски умения
- Умения за водене на преговори
- Опит като Маркетинг специалист- предимство
-Отлични комуникационни и презентационни умения
-Познаване на пазара на вина и механизмите, действащи в него;
- Възможност за пътувания
- Шофьорска книжка кат.В
- Умение за ръководене на екип в екип

Ако смятате, че отговаряте на изискванията и имате желание за работа в интересен и динамичен бранш, моля изпратете автобиография .

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1400 до 1600 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

15.10.2019

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК