Търговски представител

Galgroup 2015 Ltd е фирма, занимаваща се с търговия на стъкло. Официален представител на световни производители, фирмата успешно продава стъкло както в България, така и в чужбина: Румъния, Русия и др.
Във връзка с желанието ни да навлезем в още чужди пазари, компанията ни търси да назначи Търговски Представител със следния профил:
Какви са основните задължения:
• Разширява, задържа и оптимизира клиентската мрежа;
• Търси и осъществява делови контакти с потенциални клиенти на компанията, подържа взаимоотношенията с настоящите такива;
• Директни продажби на място при клиента или по телефон, като предлага продуктите и обсъжда търговските условия, с които работи фирмата;
• Работи за постигане на търговските цели на фирмата;
• Консултира и презентира продукти, ценови листи, отстъпки и условия за работа;
• Следи, събира, анализира данни и информация за конкуренцията на поверените му пазари.

Какво търсим в кандидатите:
• Предишен опит в областта на продажбите;
• Силна мотивация за развитие и постигане на резултати;
• Отлични умения за общуване и водене на преговори;
• Организираност и инициативност;
• Добри познания по английски език – писмено и говоримо;
• Умения за работа с компютър – МS Office (Excel, Word);
• Активен шофьор;
• Възможност за чести служебни пътувания в чужбина.

Кандидатът не е задължително да е от гр. София, тъй като работата е основно чрез имейл, телефон и изисква чести пътувания в и извън страната. Приемаме кандидати от цяла България!

Какво предлагаме:
• Служебен автомобил на разположение в работно време;
• Служебен телефон;
• Фиксирана заплата плюс процент от реализирания оборот.

Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля кандидатствайте, като посочите референтния номер на позицията.
Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и
ще бъдат използвани единствено за целите на подбора за тази длъжност.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Дата:

15.10.2019

Организация:

Гал Груп 2015

Детайли за организацията:

Повече информация за Гал Груп 2015 може да получите ТУК