ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Фирма " Диала 04" ООД е официален дистрибутор на бира, алкохолни и безалкохолни напитки, сокове и нектари, минерална вода. Ние търсим хора, които съумяват да съчетават наученото с практичния опит, готови да разширят знанията си и да споделят опита си с нас. С цел разработване на нови пазари и привличане на повече клиенти ТЪРСИМ.

за град София

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Реализиране търговската политика на фирмата в района, за който отговаряте;
- Развивате пазарното присъствие на фирмата;
- Отговаряте за представянето на фирмата в съответните обекти и поддържането на цялостния й положителен имидж;
- Поддържате контакти и работите по посока дългосрочно сътрудничество, повишаване на доверието към фирмата, повишаване на стокооборота и реализираната печалба;
- Създавате и поддържате клиентска база;
- Изготвяте планове, справки и отчети за извършваната работа;
- Активно участвате в провеждане на промоционални кампании.

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:

- Търговски опит – минимум 1 година;
- Търговски умения;
- Много добри комуникативни умения;
- Опит и умения за водене на преговори;
- Възможност и желание за динамична работа;
- Шофьорска книжка категория "В".

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Атрактивно възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати
- Служебен автомобил
- Служебен телефон

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

жк"Люлин" бл.328, вх.А

Дата:

23.10.2019

Организация:

"Диала 04" ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Диала 04" ООД може да получите ТУК