Регионален технически специалист и търговски представител

Разполагате с техническо образование и опит с металорежещи машини и търсите ново предизвикателство в сферата на продажбите?

Ако е така свържете се с нас!

Ние представляваме видни европейски и световни производители на високопрецизни инструментални машини.

Алфлет Инженеринг ЕООД е дъщерна фирма на

ALFLETH Engeneering AG Schwitzerland и отговаря за продажбите на металорежещи и инструментални машини в България от 2007 година насам.

За подсилването на тима ние търсим мотивиран и работоспособен

Регионален технически специалист и търговски представител за България

За металорежещи инструментални машини

(обработващи центри, фрезови машини, стругове и шлайфмашини)

Вие:

• Имате опит в областта на продажбите на инструментални машини.

• Имате техническо образование и добри познания в областта на металорежещите машини.

• Вие сте динамична и контактна личност търсеща предизвикателството в продажбите на капиталови стоки, контакта и консултирането на налични клиенти и търсенето на нови клиенти.

Изисквания:

· Опит в областта на продажбите на металорежещи машини

· Актуални познания в областта на технологиите струговане и фрезоване, шлифоване

· Техническо образование

· Добри познания в областта на металорежещите машини

· Добри познания по английски език

· Добри компютърни умения (Word, Excel, Outlook)

· Комуникативност

· Самостоятелна работа, отговорност, организираност и професионална   лоялност

· Възможност за пътуване 4 дена в седмицата, в рамките на България

· познания по немски език са от предимство

Вашите задачи:

· Контакт и консултация на налични клиенти

· Постоянно наблюдение на пазара, търсене и привличане на нови клиенти

· Анализ на потребностите на клиентите и предлагане на подходящи техничиски решения и машини

· Изграждане дългосрочни отношения с клиентите и партньорите

Самостоятелно организиране на работната програма и посещения на клиенти 4 дни в седмицата
Съставяне на доклади и отчети с помощта на CRM софтуер(CAS)

Ние Ви предлагаме:

· Интересна длъжност с много възможности

· Самостоятелна организираност и отговорност

· Подкрепящ екип

· Мотивиращо възнаграждение: твърда заплата + % от продажбите

· Ние осигуряваме основно обучение за нашата продуктова гама вкл. при нашите партньори.

Събудихме ли Вашия интерес? Тогава очакваме Вашите кандидатури на английски език и български език.

АЛФЛЕТ Инженеринг ЕООД гарантира конфиденциалността на личните Ви данни съгласно ЗЗЛД.

Изпращайки автобиографията си се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработвани от АЛФЛЕТ Инженеринг ЕООД за целите на подбора.

Ще се свържем само с предварително одобрените по документи кандидати.

ALFLETH Engineering AG Schwitzerland

АЛФЛЕТ Инженеринг ЕООД България

www.alfleth.com

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Гр. Стара Загора, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Габрово, Гр. Велико Търново

Дата:

21.06.2023

Организация:

Alfleth Engineering AG

Повече информация за Alfleth Engineering AG може да получите ТУК