Кино служители на 4 или 8 часа- София

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент - един от кино комплексите в София търсим:

Персонал за кино комплекс на пълен или непълен работен ден

Ако имаш интерес, кандидатствай, за да получиш:

Добро стартово възнаграждение и утвърдена система за израстване в организацията, което включва и повишаване на възнаграждението;
Работа на трудов договор с пълни осигуровки;
Работа на смени (8ч. или 4 часов работен ден);
Специално предвидени фирмени обучения;
Много добра и приятелска атмосфера за работа с позитивен и млад екип;
Удобна локация в района на кв.Младост 4 и кв. Малинова долина и близки спирки на градски транспорт;
Договорени отстъпки за хранителни заведения в търговските центрове;

Изисквания към кандидатите:

Предишен опит не е задължителен!
Желание за работа с клиенти;
Отговорност към работния процес;
Умения за работа в екип;
Енергичност и добри кумуникативни умения;

Основните задължения ще включват:

Приветливо посрещане и изпращане на клиентите в киното;
Консултиране на клиентите за предлаганите филми и продажба на билети;
Продажба на храни и напитки;
Поддържане на търговски вид и чистота на работното място;
Приемане на стоки и аранжиране на витрини и др.

Ако искаш да стартираш веднага, не се колебай да кандидатстваш, като ни изпратиш актуална автобиография или се обади на телефон 0882 362 195

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

16.01.2020

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК