Специалист обслужване на клиенти

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Най-богатата бързо развиваща се компания за луксозни вина, търси любопитни, позитивни и комуникативни професионалисти за позиция:

"Специалист обслужване на клиенти".

I. Основни задължения:

• Обслужва клиенти чрез няколко канала за комуникация (телефон, имейл, чат и други)
• Консултира персонала на Дружеството (в частност служители за обслужване на клиенти) с неговите/нейните професионални знания на винена тематика.
• Съветва клиентите в избора на подходящото вино.
• Обработва и подготвя клиентски поръчки.
• Следи за изпращането и връщането на пратките от и до клиентите.
• Стреми се непрекъснато да подобрява обслужването на клиенти, така че те да се чувстват специални и да останат доволни от избора на продукт и услуга.
• Участва активно в програмите за обучение, провеждани от Дружеството.
II. Изисквания към подходящия кандидат:

• Висше образование.
• Интереси в областта на винарството и да бъде клиентски-ориентирана личност.
• Отлична компютърна грамотност и умения: MS Office, Internet и др.
• Добро владеене на английски език, ще се счита за предимство.
• Личностни качества и умения: много силни комуникационни умения; точност; лоялност; умения за работа в екип, организираност, отговорност и инициативност.
III. Kомпанията предлага:

• Много добро стартово възнаграждение;
• Целогодишен и дългосрочен ангажимент;
• Отлични условия за работа;
• Възможност за развитие в една от най-бързо развиващите се компании.

Ако мислите, че тази работа е за Вас, моля изпратете CV до 25.11.2019г.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Хранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.11.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК