Супервайзър Продажби

Нашият партньор е един от ексклузивните дистрибутори на водещи световни производители на съставки - проектирани, патентовани, произведени и адресирани до индустрията на храните, козметиката, фармацевтичните продукти, хранителните добавки, перилните препарати и винарската продукция. Те предлагат предизвикателна позиция с отлични възможности за развитие.

Мисията на HRS Bulgaria е да свързва българския човешки капитал с най-добрите работодатели. Позволи ни да намерим по-добра работа за теб и да ти помогнем да се развиваш.

Кандидатствай сега!

Основни отговорности:

- Разработване и прилагане на ефективни стратегии за продажби;
- Установяване на продуктивни и дългосрочни отношения с клиенти;
- Мониторинг и анализ на показателите за ефективност и предлагане на решения за оптимизация;
- Изготвяне на месечни, тримесечни и годишни отчети и планове за продажби;
- Проучване и идентифициране на нови потенциални клиенти и нови пазарни възможности;
- Предоставяне на навременни и ефективни решения, съобразени с нуждите на клиентите;
- Комуникация с отделите за маркетинг и разработване на продукти, за да осигурите последователност на марката;
- Ръководене на търговски екип в цялата страна за постигане на целите за продажби.

Компанията предлага:

- Възможност да се присъедините към екип на бързо развиваща се компания;
- Предизвикателна, разнообразна и интересна работа в млад и амбициозен екип;
- Мотивираща работна среда;
- Конкурентно възнаграждение.

Изисквания:

- Бакалавърска степен по химия, химическо инженерство, агрономия, наука за храните, биолог, фармацевт или подобна област на образование;
- Опит на подобна позиция;
- Отлични писмени и комуникационни умения;
- Организационни умения и умения за управление на хора;
- Готовност за пътуване в рамките на страната;
- Шофьорска книжка;
- Отлично владеене на Английски език - писмено и говоримо.

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте сега!

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
химия, химическо инженерство, агрономия, наука за храните, биолог, фармацевт или подобна област на о

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

22.11.2019

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК