Търговски представител – корпоративни клиенти

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент, търсим мотивиран и амбициозен човек, който комбинира страстта си към продажбите с желанието да предизвиква околните да живеят активно и осъзнато на длъжност:

Основни задължения за позицията:
• Привлича нови клиенти и реализира възложения му план за продажби
• Изгражда взаимоотношения с потенциални клиенти (намира, идентифицира и проучва потенциални клиенти; провежда студени обажданията; проучва препоръки)
• Анализира специфичните нужди на клиентите и им предлага подходящи решения
• Следи тенденциите на пазара, въз основа на които, генерира предложения
• Планира собствените си търговски дейности за придобиване на нови клиенти
• Постига зададените цели за продажба
• Изготвя отчети и презентации

Основни изисквания:
• Висше образование
• Опит в продажбите мин 1 година; B2B опит ще се счита за предимство
• Познаване на пазара на социални придобивки ще се счита за предимство
• Уверен и убедителен в общуването, със силна мотивация за постигане на резултати
• Умее да води търговски преговори и презентации
• Ориентираност към резултатите, проактивност и способност за работа в екип
• Енергичен, прецизен и гъвкав в работния процес
• Силно мотивиран да развива уменията и знанията си
• Висока професионална етика и солидни организационни умения

Компанията предлага:
• Атрактивно възнаграждение и признание за личния принос
• Компания, която разбира колко е важен балансът между работа и личен живот
• Среда, в която може да изкажете мнение и да участвате при взимането на решения
• Инициативи, насърчаващи здравословен и балансиран начин на живот
• Добър пакет от придобивки

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361 от 15.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

28.01.2020

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК