Секретар-офис организатор

Във връзка с развиването на дейността, фирма развиваща се в областта на "Продажби и сервиз на едрогабаритна селскостопанска техника", търси да назначи секретар-офис организатор
За офиса в гр. София, компанията търси да назначи:

Задължения и отговорности:
· Приемане и обработка на различен тип кореспонденция, както и работа с куриери;
· Завежда по установен ред входящата и изходяща писмена кореспонденция. Предава получената кореспонденция по назначение, води картотека и архив на кореспонденцията, прави справки по тях;
· Установява професионални контакти – вътрешни (с администрацията и специалистите на дружеството) и външни (с клиенти и партньори на дружеството);
· Предоставяне на пълна административна подкрепа на висшия мениджмънт на дружеството;
· Участие в организацията и координирането на външни срещи;
· Посреща гостите на дружеството;
· Отговаря за изправността и функционирането на техническото оборудване в офиса, наличностите на канцеларски материали;
· Организация и координация на цялостната административна дейност в офиса;

Изисквания към кандидатите:

· Завършено висше образование (хуманитарно, икономическо);
· Опит на подобна позиция;
· Много добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
· Владеенето на втори западен език ще се счита за предимство;
· Опит в работата с MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook);
· Много добри координационни и организаторски умения;
· Добра комуникативност и инициативност;
· Лоялност, прецизност и отговорност.

Фирмата предлага:
· Отлични условия за работа и възнаграждение;
· Възможност за реализация в развиваща българска фирма;
· Динамична работна среда;
· Възможност за усвояване на нови умения и дейности;
· Професионално и личностно развитие.

Ще се свържем само с одобрените кандидати! Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

С подаване на документите си за кандидатстване за обявената позиция, Вие изрично се съгласявате личните Ви данни да бъдат обработвани и съхранявани за целите на подбора, доколкото и докато това е необходимо, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 2200 лева на месец

Категория:

Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Дата:

02.12.2019

Организация:

"РАДО 49"ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "РАДО 49"ООД може да получите ТУК