ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ в Galleria Mall Стара Загора

Верига магазин за домашни потреби, аксесоари и козметика набира отговорни и енергични кандидати за длъжност продавач-консултант в Galleria Mall Стара Загора

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Коректно, редовно заплащане и дългосрочна заетост;
- Трудов договор и осигуровки на пълен работен ден
- Работа по предварително утвърден месечен график с 5-дневна работна седмица и два почивни дни
- 8 часов работен ден + 1час почивка
- 20 дни платен годишен отпуск
- Работно облекло

ИЗИСКВАНИЯ:
- Предишен опит на същата или подобна позиция ;
- Способност за работа в екип,организираност;
- Отлични комуникативни и презентационни умения;
- Отговорност и високо ниво на самодисциплина;
- Умения за работа с касов апарат и постерминал;
- Завършено средно или висше образование;
- Ефективност и прецизност при изпълнение на поставените задачи;
- Владеенето на английски език е предимство.

ОТГОВОРНОСТИ:
- Отлично консултиране и професионално обслужване на клиентите при избора на продукти в магазина, презентиране характеристиките и предимствата на предлаганата стока;
- Подредба и аранжиране на търговска зала и витрини;
- Получаване и обработка на стока;
- Материална и финансова отговорност, работа с парични средства;
- Участие в регулярни инвентаризации;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ: подробна автобиография и актуална цветна снимка.
С одобрените по документи кандидати ще бъде организирана среща-интервю.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 700 до 1000 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

dsas

Дата:

05.12.2019

Организация:

сими стайл оод

Детайли за организацията:

Повече информация за сими стайл оод може да получите ТУК