РЕГИОНАЛЕН ПРОДУКТОВ СПЕЦИАЛИСТ ХИДРАВЛИЧНИ КОМПОНЕНТИ

ЕВРОМАРКЕТ е най-голямата търговско-инженерингова компания за индустриално оборудване и строителна техника в България.
Направлението, което предлага хидравлични и пневматични компоненти е официален партньор на Parker Hannifin – световен лидер в технологиите за следене и контрол на работния флуид. Нашият екип работи за модернизирането на българската индустрия и строителство, предлагайки най-ефективните и икономически изгодни решения. Консултираме и доставяме на нашите клиенти широка гама от компоненти за хидравлични и пневматични системи: помпи, мотори, акумулатори, клапани, цилиндри, филтри, разпределители, хидравлични и индустриални маркучи, фитинги и други.

Във връзка с разширяването на дейността си компанията търси да назначи Продуктов Специалист Хидравлични компоненти за гр. София и региона.

Отговорности:
- Отговаря за продажбите на компанията в поверения му регион
- Осъществява комуникация с настоящи и нови клиенти с цел промотиране на продуктите на компанията
- Отговаря за внедряването на нови продукти от портфолиото на компанията при настоящи и нови клиенти
- Изготвя оферти и води преговори с клиентите
- Следи за продуктовите новости, тенденции и развитието на пазара
- Развива познанията си за предлаганите от компанията продукти и техните приложения
- Изготвя отчети за дейността си и постигнатите резултати

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Специални умения:
- Техническо образованиe /предимство са дисциплини с изучаване на хидравлика и пневматика/; - Добри познания по хидравлика и пневматика; - Много добър английски език; - Доказан търговски опит е предимство; - Комуникативност, търговски умения, умения за презентиране; - Амбиция за дългосрочно развитие в търговията с индустриални продукти; - Нагласа за работа в екип; - Шофьорска книжка и готовност за пътувания.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

02.01.2020

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК