ТЪРГОВСКИ СПЕЦИАЛИСТ - ИНДУСТРИАЛНО ОБОРУДВАНЕ

EВРОМАРКЕТ е най-големият доставчик на строителна техника и индустриално оборудване в България. Компанията има офиси в София и във всички големи градове в страната.
Направление в рамките на Евромаркет е представител на световни лидери в производството на винтови компресори, дизел генератори, водоохлаждащи кули, чилъри и др. като:
- Gardner Denver – индустриални винтови компресори, вакуум помпи и въздуходувки,
- FG Wilson - дизел генератори,
- Evapco - водоохладителни кули,
- MTA – чилъри,
- Pneumofore - централизирани вакуумни инсталации,
- Hanwha Power Systems - турбокомпресори,
- Parker - системи за изсушаване и пречистване на компресиран въздух.

Във връзка с разрастване на дейността и нуждите на пазара компанията търси да назначи ТЪРГОВСКИ СПЕЦИАЛИСТ - ИНДУСТРИАЛНО ОБОРУДВАНЕ.

Отговорности:
- Консултира клиентите при избора им на продукти и решения;
- Установява контакти с нови клиенти и провежда срещи с тях;
- Изготвя оферти за предпочетените от клиента продукти;
- Води търговски преговори, сключва договори и сделки и следи за изпълнението им;
- Изготвя отчети за дейността си.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
- Техническо или икономическо образование; - Опит в активните продажби; - Отлични комуникативни и търговски умения; умения за работа с бизнес клиенти; - Инициативност, активност, амбиция; - Отговорност, лоялност; - Владеене на английски език на работно ниво; - Шофьорска книжка и готовност за чести пътувания в страната.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

18.02.2020

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК