СКЛАДОВ РАБОТНИК, кв. ВРАЖДЕБНА- София

Описание

Направете кариера с HOMEMAX!

Ако искате да станете част от голяма и престижна търговска компания, присъединете се към нас! За подпомагане на екипа ни търсим ангажиран и отговорен

СЛУЖИТЕЛ ЦЕНТРАЛЕН СКЛАД

Задължения и отговорности:
- Товаро-разтоварна дейност;
- Приемане и подреждане на стоката в склада;
- Подготовка на поръчки и трансфери към магазините;
- Оформяне и поддържане на изрядна документация във връзка с движението на стока;
- Работа с ERP система
- Участие в ревизии.

Изисквания за заемане на длъжността:
- Средно образование;
- Точност и внимание към детайлите;
- Умение за работа в екип, организираност, коректност;
- Свидетелство за управление на кари е предимство.

Ние предлагаме:
- 8-часов работен ден, от понеделник до петък, от 8:00 до 17:00 часа;
- Коректни и дългосрочни трудови отношения;
- Ваучери за храна на стойност 60 лв.
- Карта за отстъпка в обектите на дружеството;
- Възможност за участие в програма Multisport.

Работното място е в гр. София, кв.Враждебна, бул. Владимир Вазов 83.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, ще очакваме Вашата автобиография онлайн или на адрес: гр.София, бул. Владимир Вазов 83, бюро Информация, за отдел Човешки ресурси. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1288 до 1350 лева на месец

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

09.06.2020

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК