Продавач-консултант (пекарна)

Желаете да работите в организация с изграден имидж? Комуникацията с клиенти Ви доставя удоволствие?

Тогава нашето предложение ще Ви допадне!

Наш доверен клиент, заведение с утвърден имидж във Варна в сферата на закуските, желае да назначи „продавач-консултант“.

Ако Вие:
• Сте мотивирани да работите.
• Обичате да комуникирате с клиенти.
• Умеете да работите в екип.

То работодателя ще Ви предостави:
• Дългосрочен ангажимент и трудов договор.
• Работна смяна: от 12ч до 20ч, 6 дена седмично.
• Ежеседмично заплащане.
• Платено обучение.
• Работа в подбран колектив.

Вашите задължения ще включват:
• Работа с касов апарат и парични средства.
• Продажба на закуски.
• Помощ при изпичането на закуски.

Ако позицията представлява интерес за Вас, изпратете ни Ваша актуална автобиография. При въпроси можете да се свържете с нас на: 0894 722 236 – Виктория Димитрова.

Конфиденциалността и защитата на личните данни е гарантирана.

Работата на „Преференция“ по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2318/14.07.2017г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 730 до 730 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

ул. "Дебър" 58, ет.4, оф.21

Дата:

20.01.2020

Организация:

"Преференция" ЕООД

Повече информация за "Преференция" ЕООД може да получите ТУК