Store Manager

Детайли

Описание

Pet Network е компания за търговия на дребно, която има над 150 магазина в Югоизточна Европа. Ние предлагаме богат избор от храни и аксесоари за домашни любимци, най-добри цени на пазара и превъзходна среда за пазаруване за нашите клиенти.

Присъединете се към нас за тази уникална възможност да бъдете част от екипа на компанията ни във Варна на позицията

Управител на магазин

Отговорности:

- Осигуряване на подходящи запаси от продукти в съответствие с политиката на магазините и ежедневна комуникация с местните доставчици
- Отговорност за активите на магазина (включително продуктовия инвентар и парични наличности)
- Осигуряване на безупречно обслужване на клиентите и решаване на всички проблеми при пряка комуникация с тях
- Гарантиране, че магазинът се управлява в съответствие с всички законови изисквания и представяне на компанията при извършване на проверки на място
- Организиране на графика със смени и ежедневните дейности на всички служители в магазина, както и контрол на изпълнението
- Обучение, управление и мотивиране на екипа, състоящ се от търговски персонал, складови работници и ветеринарни лекари
- Проследяване и контрол на поддръжката на магазина, склада, сервизните помещения и околностите на магазина

Изисквания:

- Минимум 5 години опит в услугите за продажба на дребно
- Минимум 2 години опит на ръководна позиция в оперативната работа на магазини за продажба на дребно
- Отлично владеене на писмен и говорим английски език
- Изключителни организационни и лидерски възможности
- Мотивация и отдаденост на качеството на услугата
- Валидна шофьорска книжка и шофьорски опит

Ние предлагаме възможност да подобрите опита си в международна и постоянно развиваща се компания.

Ако смятате, че отговаряте на горепосочените изисквания и желаете да станете част от нашия динамичен екип, моля, изпратете ни CV и мотивационно писмо на английски език до 31.01.2020 г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Pet Network is a group of pet retail companies with more than 150 stores in Southeast Europe.
We provide the largest selection of pet food and accessories, best prices on the market and
superior shopping environment for our customers.

Join us for this unique opportunity where you can be an important part in building
a successful business in Varna on the position of

Responsibilities:

- Ensuring appropriate stock according to store policy and daily communication with local suppliers
- Responsibility for the assets of the shop (including stock and cash deposits)
- Ensuring impeccable service to the customers and solving all problems in direct communication with the customers
- Ensuring that shop is run according to all legal requirements and representing the business unit in relations with inspections
- Organizing shift schedule and daily activities of all employees in the store and performance control
- Educating, running and motivating the team consisting of sales personnel, warehouse workers and veterinarians
- Supervising the maintenance of the shop, warehouse, service rooms and surroundings of the shop

Requirements:

- Minimum 5 years experience in retail services
- Minimum 2 years of experience on managerial position in retail operational work
- Exceptional organizational and leadership capabilities
- Motivation and dedication to service quality
- Good knowledge of written and spoken English language
- Valid driving license and driving experience

We are offering the opportunity to further your experience within international and constantly growing company, along with motivating benefits.

If you believe that you fulfill the requirements stated above and you wish to become a member of our dynamic corporate team, please send us your CV and Cover Letter in English, until 31.01.2020.

Please note that only preselected candidates will be contacted and invited for interview.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Пълен работен ден

Срок на заетост:
Постоянна

Договор:

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Държава:

България

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Дата:

20.01.2020

Организация:

Пет Нетуърк БГ ЕООД
Фирма/Организация - Директно търсеща служители

Детайли за организацията:

Повече информация за Пет Нетуърк БГ ЕООД може да получите ТУК

КАНДИДАТСТВАЙ