Оператор на Сall -център с английски език

Млада компания която, навлиза с бързи темпове на Европейският пазар. Предлага био-храни и козметика.
Набира служители за „Сall -център“

Задължения:
• Извършване на обаждания към потенциални клиенти за продажба на козметика. Работа само с портфейл от клиенти - warm leads;
• Консултиране на потенциални клиенти на продуктите;
• Въвеждане на информация в база данни на фирмата;
• Изпълнение на нормативи.

Изисквания:
• Опит в сферата на онлайн търговията и обработката на поръчки от онлайн магазин от 1 година ще, се счита за предимство;
• Умение да води разговори по телефона и да притежава правилна дикция;
• Владение на английски език на ниво Elementary;
• Компютърна грамотност: MS Office, Excel ;
• Лоялност и готовност за поемане на дългосрочен ангажимент
• Отговорност, комуникативност и желание за работа в екип;
• Готовност към голямо количество от прозвънявания;
• Внимателност и точност към детайлите;
• Инициативност и стремеж към постигане на максимално добри резултати

Условия на работа:
• Работа на трудов договор;
• Атрактивно възнаграждение;
• Възможност за развитие;
• Работа в млад и амбициозен екип;
• Работа в комфортен офис;
• Обажданията се извършват чрез фирмена система;
• График на работа 2/2 (11 часова смяна) или 5/2 (8 часова смяна), възможност за работа по индивидуален график. Обсъждане след наемане.
• Фирмата предоставя подробни инструкции за работа със системата, както и провеждане на предварително обучение;
• Работа през почивните дни (спрямо работен график)

Моля, изпращайте ваши актуални автобиографии със снимка.

Ще бъдат разглеждани кандидатурите само на лицата, които изцяло отговарят на посочените по-горе изисквания.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност. Предоставянето на лични данни по тази обяви е доброволно и те ще бъдат използвани единствено и само за целите на подбора. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Електронна търговия

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

Бургас

Дата:

04.02.2020

Организация:

ЛАБОРАТОРИЯ ЗА ЕСТЕСТВЕНИ ПРОДУКТИ ЕООД

Повече информация за ЛАБОРАТОРИЯ ЗА ЕСТЕСТВЕНИ ПРОДУКТИ ЕООД може да получите ТУК