Продавач-консултант в моден магазин

“Top Skills Recruitment” е агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в сферата на изнесените услуги, финансите и IT. Мисията ни е да помагаме на нашите кандидати със съвети за професионалното им развитие и да се движим с тях по пътя към най-добрата кариерна възможност.

За голяма верига магазини за дрехи с предстоящо откриване на обект в страната търсим продавач-консултанти с опит в областта и желание за постигане на високи резултати.

Вашите основни отговорности ще бъдат:
• Учтиво и професионално консултиране на клиентите
• Аранжиране и подреждане на артикулите в съответствие с корпоративните стандарти
• Постигане на целите за седмични и месечни продажби
• Съдействие за увеличаване производителността и ефективността на магазина
• Спазване на вътрешнофирмените стандарти

Вие сте на правилното място, ако:
• Имате професионален опит в сферата на продажбите и прякото обслужване на клиенти
• Притежавате отлични комуникационни умения и позитивна нагласа
• Имате диплома за завършено средно образование
• Мотивирани сте да постигате високи резултати
• Отговорни сте и умеете да работите в екип

Нашата оферта:
• Фиксирано трудово възнаграждение и допълнителен бонус на базата на личните резултати служителите
• Работа в модерен търговски обект
• Фирмено обучение
• Възможност за професионално развитие
• Удобна локация
• Гъвкаво работно време, възможност за почасова работа

Очакваме Вашата автобиография!
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат третирани с необходимата конфиденциалност.

Ключови думи: Sales Consultant/ Продавач-консултант/ Fashion/ Мода

С настоящото кандидатстване давате съгласието си обработката на личните Ви данни с цел осигуряване на временна, срочна или постоянна работа и предоставяне на възможности за наемане на работа и за бъдещи проекти, да се извършва от „Топ Скилс Рекрутмънт“ в пълно съответствие с ОРЗД и всички други действащи закони за защита на личните данни.

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

04.03.2020

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК