ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ

Описание

Franchisng BG търси Търговски представител за Optimystica.

Optimystica специализира в SEO оптимизацията и в постигането на оптимистични резултати за всеки един бизнес вече 9 години. Благодарение на натрупания опит и експертите ни в областта, ние извеждаме сайта ви на първо място в Google, с цел да привлечете многократно повече клиенти онлайн и да увеличите значително продажбите си.

Optimystica стои и зад единствената книга за SEO оптимизация в България - „На първо място в Google”, която е адаптирана специално за страната ни и актуализирана с тенденциите в бранша за 2019 г.

Мисията ни е не просто да правим SEO оптимизация, а да създаваме повече клиенти за бизнесите, които използват нашите услуги, за да увеличат значително своите продажби.
Оптимистика е помогнала на над 300 компании, да се изкачат на челни места в най-голямата търсачка в света Google, превръщайки ги в най-влиятелните фирми в интернет за техния бранш.

Във връзка с разширяването на екипа на компанията, търсим нови кандидати, които да се присъединят към нашия екип за длъжността ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ/SALES SPECIALIST

ОТГОВОРНОСТИ:

- Търсене и установяване на контакт с потенциални клиенти чрез различни канали;
- Организиране и провеждане на срещи с потенциални и настоящи клиенти;
- Представяне на услугата SEO oптимизация пред клиенти;
- Посещения на изложения и установяване на нови бизнес контакти;
- Водене на преговори;
- Финализиране на договорни отношения;

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ СА:

-Средно или висше образование в сферата на икономиката;
-Опит в В2В продажбите е предимство;
-Аналитичен ум;
-Kомуникативна личност;
-Владеене на английски език;
-Отлична работа с компютър.

ПРЕДЛАГАМЕ:

- Трудов договор на твърда конкурентна заплата;
- Възнаграждение, обвързано с постиженията;
- Въвеждащо обучение;
- Вътрешни обучения;
- Възможност за гъвкаво работно време;
- Възможност за изява;
- Положителна работна култура;
- Добър баланс работа/личен живот;
- Развитие в един от най-бързоразвиващите се бизнеси;
- Офис в топ локация в София

Изпратете ни актуална снимка и автобиография и ние ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Конфиденциалността на кандидатите е защитена по смисъла на ЗЗЛД.

Franchisng BG притежава безсрочен лиценз за подбор на персонал, издаден от Националната Агенция по Заетостта с №2325/16.08.20

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София

Дата:

10.02.2020

Организация:

Franchising BG

Детайли за организацията:

Повече информация за Franchising BG може да получите ТУК