СТАЖАНТ - „МАРКЕТИНГ И ПРОДАЖБИ“

„Поликонтакт“ търси за ЧУЖДЕСТРАННА КОМПАНИЯ отговорна личност с много добри комуникативни умения за позицията СТАЖАНТ - „МАРКЕТИНГ И ПРОДАЖБИ“

 ПОЗИЦИЯТА Е ОРИЕНТИРАНА към дейни и високомотивирани кандидати с икономическа специалност -„Маркетинг“, „Икономика на търговия“ или др. сходни, за които търговията е предизвикателство във всичките й аспекти.

 ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ УСЛОВИЯ
> добър писмен и говорим английски език - предлага се възможност за подобряване на езиковите познания
> минимален опит в търговията - възможно е в друго направление в облужващата сфера при комуникацията с клиенти
> комуникативна, позитивна и силно мотивирана личност със сериозно отношение и с желание за обучение, практическо развитие и постигане на високи резултати
> способност за работа в екип
> предимство шофьорска книжка, кат. „В“ и желание за управление на МПС

 ОТГОВОРНОСТИ ПО ВРЕМЕ НА СТАЖА
> ежедневна телефонна, имейл и директна комуникация с клиенти
> разпространение на информация чрез уебсайта на компанията и социалните медии
> участие в различни събития, с цел информиране и популяризиране продуктите и услугите на компанията
> подпомагане и подкрепяне на екипа в ежедневните задачи - възможност да се включите с предложения и дейности, които могат да доведат до по- голяма ефективност в работния процес

 СТАЖЪТ Е ПЛАТЕН - продължителност 6-12 месеца, като по- голямата част от стажа ще премине в чужбина, за което ще получите пълно съдействие от страна на компанията за организиране на самото пътуване и престоят Ви:
> самолетен билет и застраховка пътувне
> квартира
> транспортна карта, телефон, интернет

 ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ
> след приключването на стажа, при желание от страна на Стажанта, се сключва постоянен трудов договор или др. споразумение с чуждестранна компания и месторабота в България или в чужбина.

Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, изпратете Ваша подробна автобиография със снимка. Консултант от фирмата, ще се свърже с одобрените на база приложени документи кандидати и ще проведе интервю.

Посредническата услуга се извършва при спазване Закона за защита на личните данни (ЗЗЛД) и е напълно БЕЗПЛАТНА за лицата търсещи работа.
Лиценз на „ПОЛИКОНТАКТ" ЕООД: 2765/18.03.2019 год.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Профил:
икономика, търговия, продажби, маркетинг

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Категория:

Електронна търговия

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

град Варна 9002, район "Одесос", бул. "Приморски" № 131

Дата:

17.02.2020

Организация:

Поликонтакт ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Поликонтакт ЕООД може да получите ТУК